Code
B187
Woning Type
Bedrijf
Locatie
Los Realejos
Zwembad
Privaat zwembad
Uitzicht
Panorama blik op zee en buur eilanden
Totale grootte
13190m2
Bewoonbare grootte
1290m2
Bezocht
491

Bedrijf

Los Realejos
3 200 000 €
Bedrijf - Los Realejos
18

Prachtige landelijke hotel in het noorden van Tenerife. Het is een prachtig achttiende-eeuws pand en biedt 20 kamers met Canarische architectuur en hoogwaardige constructie. Verwarmd zwembad en jacuzzi. 15.000 totale vlakte met grote variatie aan kanarischen planten en bloemen. Uitzonderlijk uitzicht vanaf de verschillende terrassen van dit gezellige hotel. Het ligt dicht bij de activiteiten zoals wandelen, paragliden, paardrijden en buitensporten. Een perfecte plek voor natuurliefhebbers.
Kelder 2: 54m2, voor opslag.Kelder 1; 273m2 bestemt voor keuken, berging en wasplaats. Begane grond, 181m2 bestemt voor kamers. Etage 1: 532 m2, voor de woonkamer, eetkamer en slaapkamers. Etage 2: 163 m2 voor de kamers. Entertainment gebied: 88m2 voorbestemd om het zwembad. Bovendien beschikt dit charmante hotel over tuinen, wandelingen, terrassen, allemaal mooi en proper ondergehouden.

Bedrijf - Los Realejos (0)
Bedrijf - Los Realejos (1)
Bedrijf - Los Realejos (2)
Bedrijf - Los Realejos (3)
Bedrijf - Los Realejos (0)
Bedrijf - Los Realejos (1)
Bedrijf - Los Realejos (2)
Bedrijf - Los Realejos (3)
Bedrijf - Los Realejos (0)
Bedrijf - Los Realejos (1)
Bedrijf - Los Realejos (2)
Bedrijf - Los Realejos (3)
Bedrijf - Los Realejos (0)
Bedrijf - Los Realejos (1)
Bedrijf - Los Realejos (2)
Bedrijf - Los Realejos (3)
Bedrijf - Los Realejos (0)
Bedrijf - Los Realejos (1)

Verstuur het aanbod

Anton Sorokko
General Director
  • Français
  • Русский
  • Español
  • English
Bekijk het aanbod van deze consultant
Code
B187
Woning Type
Bedrijf
Locatie
Los Realejos
Zwembad
Privaat zwembad
Uitzicht
Totale grootte
13190m2
Bewoonbare grootte
1290m2
Bezocht
491

    Vergelijkbare woningen