Code
4V177
Woning Type
Villa
Locatie
Roque del Conde, Adeje
Zwembad
Privaat zwembad
Uitzicht
Blik op de bergen, Panorama blik op zee en buur eilanden
Land
751m2
Totale grootte
751m2
Bewoonbare grootte
564m2
Balkon
Ja
Terras
Ja
Garage
Ja
Keuken
Aparten
Slaapkamers
4
Badkamers
3
Meubilair
Optioneel
Bezocht
1614

4 slaapkamers Villa

Roque del Conde
650 000 €
4 slaapkamers Villa - Roque del Conde
19

Mooie villa in Torviscas Alto op een bevoorrechte locatie van Roque del Conde met fantastisch panoramisch uitzicht op zee en uitzicht op het eiland La Gomera met 751 m2 grond en ongeveer 564 m2 leefruimte. De villa heeft 3 verdiepingen en is gemakkelijk bereikbaar vanaf de garage met lift naar de bovenste verdieping. In de benedenverdieping is er een grote garage met ruimte voor 15 auto’s, een grote technische ruimte en een berging. Op de 1e verdieping is er een woon-eetkamer, een slaapkamer, een badkamer en een aparte keuken. De keuken leidt naar het serre en het terras van 427 m2 met verwarmd zwembad, barbecue en een overdekt zitgedeelte waar u een adembenemend panoramisch uitzicht kunt hebben. Op de 3e verdieping zijn er 3 slaapkamers met 3 badkamers ensuite. Twee slaapkamers hebben een eigen balkon met een prachtig uitzicht op zee. Perfect om te leven in een luxueuze omgeving of om een mooi tweede huis te bezitten in de ‘eeuwige lente’ in een betoverde woonwijk aan de Costa Adeje. Verkocht zonder meubilair.

4 slaapkamers Villa - Roque del Conde (0)
4 slaapkamers Villa - Roque del Conde (1)
4 slaapkamers Villa - Roque del Conde (2)
4 slaapkamers Villa - Roque del Conde (3)

Verstuur het aanbod

Sylvianne Mesman
Coordinator
  • Deutsch
  • Français
  • English
  • Español
  • Nederlands
Code
4V177
Woning Type
Villa
Locatie
Roque del Conde, Adeje
Zwembad
Privaat zwembad
Uitzicht
Land
751m2
Totale grootte
751m2
Bewoonbare grootte
564m2
Balkon
Ja
Terras
Ja
Garage
Ja
Keuken
Aparten
Slaapkamers
4
Badkamers
3
Meubilair
Optioneel
Bezocht
1614