997 500 €

4 slaapkamers Bedrijf - Los Menores

Code
4V070
Woning Type
Bedrijf
Locatie
Los Menores, Adeje
Zwembad
Privaat zwembad
Land
4000m2
Totale grootte
800m2
Bewoonbare grootte
400m2
Terras
Ja
Tuin
Ja
Garage
Ja
Parkeerplaats
Ja
Keuken
Aparten
Slaapkamers
4
Badkamers
4
Etage
1
Meubilair
Gemeubileerd
Bezocht
1318
PrintenVerstuur het aanbodDownload watermarked photos
19
Panorama blik op zee en buur eilanden

De villa ‘Los Almendros’ ligt in de stad Taucho, gemeente Adeje, op 10 minuten van de resorts Las Americas en Costa Adeje en één van de beste golfbanen op het eiland dat 27 holes heeft. De majestueuze charme van het pand, ideaal gelegen op een heuvel op een hoogte van 700 meter boven zeeniveau, is het landschap van 4.000 vierkante meter tuinen en fruitbomen die onmiddellijk alle bezoekers verrukken.
De villa zal u verrassen, geïnspireerd door de koloniale stijl binnenplaats, zoals blijkt uit hun elegante omgeving, in tegenspraak met de moderne inrichting, het design en de luxe. De indruk van verfijning en aandacht voor detail is prachtig. Deze woning biedt veel mogelijkheden en is tweeledig: aan de ene kant kan het een vaste woning zijn voor een familie of vakantieplaats met grote details en elegantie met de 4 suites met bad. En aan de andere kant, gezien alle faciliteiten, kan deze villa een klein landelijk hotel zijn, met restaurant tot 40 personen binnen, volledig uitgeruste industriële keuken, zilverwerk, wasserette, toilet voor personeel en parkeerplaats voor 20 voertuigen met aparte ingang.
Commercieel potentieel van het huis kan serieus worden beschouwd, aangezien er twee gastenkamers zijn, los van het huis met directe toegang vanaf de binnenplaats, zoals altijd, met luxe design. Desgewenst kunnen meer eenheden worden toegevoegd die een kwestie van een interne hervorming betreft.

BESCHRIJVING VAN EIGENDOM

Twee smeedijzeren poorten kondigen uw aankomst aan in een van de mooiste villa’s in het dorp. De oprijlaan, twee parallelle stenen op gras, bekleed met amandelbomen, cypressen, wilgen en aromatische zorgen voor een onverwacht welkom om onder een boog die naar de binnenplaats gaat, verder te gaan.
Direct voor het huis met uitzicht op de zee en het zuidwesten is een groot zonneterras en een zwembad van ongeveer 70 m3 omringd door gazons en bomen. Vanuit het zonneveld kunt u genieten van een prachtig uitzicht over de Atlantische Oceaan en van het eiland La Gomera, La Palma en El Hierro, en ook de zee van lichten van toeristische plaatsen die ’s nachts aan de kust liggen.
Over de binnenplaats leidt de hoofdingang van het huis naar een open kamer met woon- en eetgedeelte. Plafonds en houten vloeren worden gescheiden door muren met aanraken van ambachtsontwerp in een grondige moderne context. De woonkamer in een “L” en zijn franse ramen pvc bieden drie verschillende gebieden. Aan de ene kant is de hal op iets andere niveaus, een moderne open haard die een gezellige sfeer biedt, een perfecte plek om met een glas brandewijn te praten terwijl aan de andere kant een tv-ruimte is om te ontspannen, te lezen en te ontspannen aan het einde van Dag met ongelooflijk uitzicht op het zwembad. De eetzaal met televisie, tussen de twee kamers, wordt overgenomen door een reproductie van “Les Demoiselles d ’Avignon” van Picasso en een grote glazen tafel met 8 Italiaanse stoelen.
Na een korte ladder en een iets lager niveau is de slaapkamer, het weelderige heiligdom van comfort. De ruime open badkamer en geïntegreerd in de inrichting is in graniet bekleed, twee stukken toilet omringd door spiegels, toilet, bidet en bad semi-cirkelvormige grafiet zijn allemaal gemaakt van rots. Er is een tv voor een comfortabel bed, en een kast / kleedkamer van 15 m2 met spiegels.
De tweede slaapkamer is meer jeugdig. Het creëert hetzelfde gevoel van verwende luxe en heeft een eigen kleedkamer die toegang verleent tot een badkamer die daarachter wordt gecamoufleerd.
Terug in de woonkamer vindt u een moderne Italiaanse keuken, waaruit we genieten van een prachtig uitzicht op het zwembad via een warme en verfrissende veranda. Elegante Italiaanse meubelkeuken in hoogglansbourgondische en AEG-toestellen omringt een graniet eiland van roestvrij staal, met veel werk en opslagruimte. In de tegenovergestelde hoek is er een industriële keuken met 6 propaanbrander, een grote afzuigkap en een koelruimte geven ruimte aan een ruimte die is vastgemaakt voor het wassen en opslaan. Deze keuken zal niet alleen beroepen op huisvrouwen, maar ook voor grote chef-koks en hun apparatuurbehoeften.
Naast de berging biedt u een toegang tot een nieuw terrein van het pand: het restaurant of het entertainmentgebied en de barbecue voor het zwembad. De hal van ongeveer 100 m2 heeft een bar, bodega, wastafel, vaatwasser, koffiezetapparaat en koelkast, evenals tafels en stoelen voor 40 personen.
Het interieur van de twee suites laat de liefde van de eigenaars zien voor oosterse meubels. Er zijn comfortabele banken, grote kasten en tweepersoonsbedden. Beide pakken hebben een eigen terras. De badkamers zijn ruim en voorzien van bubbelbad. Alle slaapkamers hebben tweepersoonsbedden met comfortabele matrassen voor een goede rust en slaap.
In een aparte kamer met toegang vanaf de binnenplaats is het wasgoed: een wasmachine en droger, strijkijzer, naaimachine, wastafel, meubels en kasten zorgen voor de vereiste service aan zijn eigenaars. Naast hem is er een toilet voor spullen, uitgerust met een douche.
Een woning met totale privacy en een spectaculair uitzicht op de Atlantische Oceaan en de eilanden El Hierro, La Gomera en La Palma.

4 slaapkamers Bedrijf - Los Menores (0)
4 slaapkamers Bedrijf - Los Menores (1)
4 slaapkamers Bedrijf - Los Menores (2)
4 slaapkamers Bedrijf - Los Menores (3)

Verstuur het aanbod

Anton Sorokko
General Director
  • English
  • Français
  • Русский
  • Español
Bekijk het aanbod van deze consultant
Code
4V070
Woning Type
Bedrijf
Locatie
Los Menores, Adeje
Zwembad
Privaat zwembad
Land
4000m2
Totale grootte
800m2
Bewoonbare grootte
400m2
Terras
Ja
Tuin
Ja
Garage
Ja
Parkeerplaats
Ja
Keuken
Aparten
Slaapkamers
4
Badkamers
4
Etage
1
Meubilair
Gemeubileerd
Bezocht
1318