1 680 000 €

Luxe 3 slaapkamers Villa - Chayofa

Code
3V070
Woning Type
Villa
Locatie
Chayofa, Arona
Zwembad
Privaat zwembad
Land
500m2
Totale grootte
480m2
Bewoonbare grootte
250m2
Terras
Ja
Tuin
Ja
Parkeerplaats
Ja
Keuken
Amerikaanse
Slaapkamers
3
Badkamers
3
Etage
1
Meubilair
Gemeubileerd
Bezocht
1250
PrintenVerstuur het aanbodDownload watermarked photos
35
Blik op de oceaan, Blik op de bergen

Tenerife’s zomerchalet dat behoorde tot Stefania – de * Prinses van Monaco *. Ontwerper project 250 m2 op een 500 m2 perceel, gebouwd in een Ibiza stijl met veel smaak in elk detail. Genoemd in de architectuurcatalogi. Hoge plafonds, ruime kamers. Lougne met schoorsteen en open keuken, eetkamer, 3 slaapkamers, 3 badkamers met krachtige douches, kleedkamer, Italiaanse keuken met een eiland, palissander vloeren, houten ingangsdeur van XIV eeuw, centrale airco, elektrische jaloezieën, water Filter, dubbele beglazing, audio-systeem B & W in het hele huis en op het terras, mooi zwembad met tegenstroom, 230 lichten rond het huis, crème banken met leer gebruikt op luxe yahts, open Jaccuzzi voor 6 personen, tropische tuin met computer irrigatinesysteem , BBQ, alarm, panoramisch uitzicht over de oceaan, het eiland en de kust. In het onderste gedeelte van de villa is er een zelfstandig kwaliteitsstudio 60 m2 zonder zicht, uitgerust met een goede keuken, badkamer, airco en interne telefoonlijn die voor een meid kan worden gebruikt. Daarnaast is er een ondergrondse verdieping van 170 м2 met een poolpomp, berging, enz. De totale restauratie is in 2009 gedaan, alles is nieuw, afgezien van de muren. Alles wordt gedaan met een uiterste kwaliteit en zorg. Totale privacy en rust, maar de stranden van Los Cristianos liggen op 5 minuten rijden. Ideaal voor iemand is het zoeken naar design, stijl en 100% kwaliteit.

Luxe 3 slaapkamers Villa - Chayofa (0)
Luxe 3 slaapkamers Villa - Chayofa (1)
Luxe 3 slaapkamers Villa - Chayofa (2)
Luxe 3 slaapkamers Villa - Chayofa (3)

Verstuur het aanbod

Anton Sorokko
General Director
  • English
  • Français
  • Русский
  • Español
Bekijk het aanbod van deze consultant
Code
3V070
Woning Type
Villa
Locatie
Chayofa, Arona
Zwembad
Privaat zwembad
Land
500m2
Totale grootte
480m2
Bewoonbare grootte
250m2
Terras
Ja
Tuin
Ja
Parkeerplaats
Ja
Keuken
Amerikaanse
Slaapkamers
3
Badkamers
3
Etage
1
Meubilair
Gemeubileerd
Bezocht
1250