Code
2V066
Woning Type
Villa
Locatie
Palm Mar, Arona
Zwembad
Privaat zwembad
Uitzicht
Blik op de oceaan, Blik op de bergen
Land
540m2
Totale grootte
190m2
Bewoonbare grootte
120m2
Terras
Ja
Tuin
Ja
Garage
Ja
Keuken
Aparten
Slaapkamers
2
Badkamers
3
Meubilair
Gemeubileerd
Bezocht
2346

2 slaapkamers Villa

Palm Mar
550 000 €
2 slaapkamers Villa - Palm Mar
12

Mooie 2 slaapkamer villa in het gebied van Palmar, het perceel waarop het huis is gebouwd naast een natuurlijke plaats goed bekend in de omgeving. Vanuit de woonkamer en de terrassen kunt u genieten van een geweldig uitzicht op de zee en La Gomera en prachtige zonsondergangen. Het huis is onlangs gerestaureerd, met inbegrip van alle elektrische en sanitaire, heeft 3 badkamers, keuken en garage voor 2 wagens. Ook zeer recent ook het huis beschikt over een prachtig zwembad, omgeven door tuinen altijd zorgvuldig gekoesterd door de huidige eigenaren. Het heeft alles wat je nodig hebt voor wie op zoek is rust en privacy.

2 slaapkamers Villa - Palm Mar (0)
2 slaapkamers Villa - Palm Mar (1)
2 slaapkamers Villa - Palm Mar (2)
2 slaapkamers Villa - Palm Mar (3)

Verstuur het aanbod

Victor Valverde
Directeur van de Afdeling
  • Español
  • Français
Bekijk het aanbod van deze consultant
Code
2V066
Woning Type
Villa
Locatie
Palm Mar, Arona
Zwembad
Privaat zwembad
Uitzicht
Land
540m2
Totale grootte
190m2
Bewoonbare grootte
120m2
Terras
Ja
Tuin
Ja
Garage
Ja
Keuken
Aparten
Slaapkamers
2
Badkamers
3
Meubilair
Gemeubileerd
Bezocht
2346