Code
00226
Woning Type
Appartement
Locatie
Playa la Arena, Santiago del Teide
Woonwijk
Volcan Isora
Zwembad
Gemeenschappelijk zwembad
Uitzicht
Blik op de oceaan, Panorama blik op zee en buur eilanden
Totale grootte
185m2
Bewoonbare grootte
125m2
Terras
Ja
Keuken
Amerikaanse
Slaapkamers
2
Badkamers
2
Meubilair
Gemeubileerd
Bezocht
5072

2 slaapkamers Appartement

Volcan Isora - Playa la Arena
Van de markt verwijdert
2 slaapkamers Appartement - Playa la Arena - Volcan Isora
30
Onlangs bijgewerkt

Prachtig en ruim appartement in Varadero gebied, woonwijk, zeer rustig en dicht bij de winkels en uitgaansgelegenheden van Playa La Arena. De woning heeft een prachtig terras van 60m2 met barbecue en een prachtig uitzicht op zee naar het eiland La Gomera op het westen, waar u de beste zonsondergangen in Tenerife kunt zien en ook genieten van de zon het grootste deel van de dag. In de 125m2 overdekt heeft 2 slaapkamers, 2 badkamers, een volledig ingerichte kitchenette en een grote eetkamer met uitzicht op het terras en de mar.Ideal om winters door te brengen in Europa met een ongelooflijke temperatuur of om het hele jaar te leven eiland van de eeuwige lente !!!!!!!

2 slaapkamers Appartement - Playa la Arena - Volcan Isora (0)
2 slaapkamers Appartement - Playa la Arena - Volcan Isora (1)
2 slaapkamers Appartement - Playa la Arena - Volcan Isora (2)
2 slaapkamers Appartement - Playa la Arena - Volcan Isora (3)
Code
00226
Woning Type
Appartement
Locatie
Woonwijk
Volcan Isora
Zwembad
Gemeenschappelijk zwembad
Uitzicht
Totale grootte
185m2
Bewoonbare grootte
125m2
Terras
Ja
Keuken
Amerikaanse
Slaapkamers
2
Badkamers
2
Meubilair
Gemeubileerd
Bezocht
5072